تبلیغات
دفاع مقدس - ابتكارات و خون شهید شوشتری گروهك ریگی را متلاشی كرد

دفاع مقدس
كجایند مردان بی ادعا؟!

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان
 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

سرلشكر جعفری:ابتكارات و خون شهید شوشتری گروهك ریگی را متلاشی كردبه گزارش روابط عمومی سپاه، سردار سرلشكر محمدعلی جعفری فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با گرامیداشت سالگرد شهدای وحدت بخصوص شهید بزرگوار شوشتری اظهار داشت: خون شهدای بزرگی مانند سردار شوشتری و یارانش در راه ایجاد وحدت بین اقوام، اهل تسنن و تشییع در سیستان و بلوچستان ریخته شد.

وی با اشاره به اینكه سردار شوشتری یكی فرماندهان بزرگ سپاه از اوایل پیروزی انقلاب و شروع جنگ تا زمان شهادت بود، گفت: شهید شوشتری در طول 30 سال خدمت برجسته به نظام و انقلاب، همواره در دفاع از كشور و برقراری امنیت در شمال غرب و جنوب شرق تلاش كرده است. 
جعفری با اشاره به سوابق انقلابی و جهادی شهید شوشتری در جبهه‌های حق علیه باطل افزود: شهید شوشتری با توجه به روحیه سلحشوری، جهادی و انقلابی خود تلاش فراوانی در مسئولیت های محوله داشت و از فرمانده گردان، محور، تیپ به فرماندهی قرارگاه نجف در دفاع مقدس رسید. وی با معرفی سردار شوشتری به عنوان یكی از فرماندهان موفق جنگ و ادامه حضور وی در مناطق مرزی غرب كشور پس از دفاع مقدس، خاطر نشان كرد: وی پس از مقابله و كنترل ناامنی در آن منطقه، بعد از 2 سال به خراسان جنوبی رفت و به مسایل مختلف سپاه و رسیدگی به معیشت نیروهای آن منطقه پرداخت.

وی با اشاره به اینكه پس از بازگشت سردار شهید كاظمی از غرب كشور و پذیرفتن فرماندهی نیروی زمینی سپاه پاسداران، شهید شوشتری به عنوان جانشین وی معرفی شد، تصریح كرد: سردار شوشتری بعد از سپرده شدن امنیت شرق كشور به سپاه، طی نشستی كه فرماندهان ارشد این نهاد در خصوص تصمیم گیری جهت حضور فردی در شرق كشور داشتند، بهترین گزینه این شهید عزیز را انتخاب و معرفی كردند. 


نوشته شده در پنجشنبه 29 مهر 1389 توسط علی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
آرشیو مطالب
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin