تبلیغات
دفاع مقدس - هک 16 وب‌سایت ضددینی و مستهجن صهیونیستی

دفاع مقدس
كجایند مردان بی ادعا؟!

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان
 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

از سوی "ارتش آفتاب" صورت گرفت؛
هک 16 وب‌سایت ضددینی و مستهجن صهیونیستی

رژیم صهیونیستی از گرداندگان وب‌سایت های غیراخلاقی است به طوری كه تمامی مدیران وب‌سایتهای مذکور با آدرس هایی از سرزمین های اشغالی به وب‌سایت وارد می شوند.گرداب- 16 وبسایت معروف كه به مسایل غیراخلاقی می‌پرداختند، توسط تیم ارتش آفتاب هك شد.

به گزارش فارس گروه ارتش آفتاب با سابقه نفوذ به وب‌سایت‌هایی نظیر سازمان فضایی آمریكا (ناسا) و بیش از 500 سایت انگلیسی بار دیگر به مناسبت 8 آبان ماه، روز نوجوان در اقدامی میهن‌پرستانه و در حركتی فرهنگی بعد از یك هفته تلاش بی وقفه موفق به نفوذ به سروری شد كه تمامی محتوای مربوط به 16 وبسایت غیر اخلاقی و در راس آنها وب‌سایت 58 ام جهان از نظر بازدید نیز قرار دارد .

گفتنی است سرور مورد نفوذ قرار گرفته به عنوان یكی از امن ترین و غیر قابل نفوذترین وب سرورها در جهان مطرح است و از ابتدای شروع به كارش تا به امروز مورد نفوذ قرار نگرفته است.
رژیم صهیونیستی از گرداندگان وب‌سایت های مذكور است به طوری كه تمامی مدیران این وبسایت با آدرس هایی از سرزمین های اشغالی به وب‌سایت وارد می شوند.

شایان ذكر است در این حركت یكی از پربازدیدترین سایت های شبكه جهانی اینترنت با رتبه 58 به لحاظ آمار مراجعین مورد نفوذ قرار گرفته است.


نوشته شده در جمعه 7 آبان 1389 توسط علی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
آرشیو مطالب
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin